Naszym zadaniem było stworzyć wygodną i przejrzystą stronę, która będzie traktowała o kredytach konsolidacyjnych. Dokonaliśmy wielu analiz dostępnych informacji, które prezentują banki oraz specjalistyczne portale o tematyce finansowej. W ten sposób powstała konsolidacjaonline.pl, jedyne takie miejsce, które pomorze kredytobiorcą dowiedzieć się wszystkiego na temat konsolidacji ich zadłużenia.

Nasza misja

Kierujemy się zasadą uczciwości, wszystkie dane jakie zaprezentowaliśmy zostały wielokrotnie sprawdzone. Wiemy, że kredyt konsolidacyjny nie tanowi rozwiązania Państwa problemów. Jednak z drugiej strony ukazujemy, jakim może być wsparciem w przypadku posiadania wielu zobowiązań.

Przyświeca nam cel pomocy osobom zadłużonym, które w przyszłości mogą sobie nie poradzić ze spłatą swoich kredytów i pożyczek. Pragniemy, by dowiedzieli się na czym polega konsolidacja oraz jakie są jej zalety. Jednocześnie w sposób dosadny podkreślamy, że nie pierwszym krokiem, jaki musi postawić kredytobiorca jest uporządkowanie domowego budżetu.

Doskonale rozumiemy ludzi, wiem jak ciężko jest przeżyć w dzisiejszym świecie, który jest tak kosztowny. Sami również posiadamy kredyty, których spłatę musimy co miesiąc regulować. Dlatego potrafimy postawić się w sytuacji kredytobiorców. Poprzez prostą lekturę zaprezentowanych na stronie artykułów, chcemy pomoc Wam, kredytobiorcom rozwiązać przynajmniej do pewnego stopnia niektóre problemy finansowe.

Mężczyźni w biurze analizują dokumenty

Sami posiadamy kredyty i pożyczki, więc wiemy jak ciężko spłacać kilka zobowiązań