Konsolidacja z dodatkową gotówką

Banki oferujące kredyty konsolidacyjne często proponują także swoim potencjalnym klientom możliwość otrzymania dodatkowej gotówki. Dotyczy to zarówno standardowej konsolidacji kredytów i pożyczek gotówkowych jak i kredytów konsolidacyjnych hipotecznych. Dodatkowo otrzymane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, a maksymalna kwota tego zastrzyku gotówki zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Kobieta w centrum spa jest masowana przez masażystę

Konsolidacja z dodatkową gotówką to szansa na otrzymanie środków na dowolny cel

Przykłady kredytów konsolidacyjnych z dodatkową gotówką

Eurobank oferuje kredyt konsolidacyjny w kwotach od 2000 zł do 150 000 zł z możliwością rozłożenia na 108 rat czyli 9 lat. Kredytobiorca ma szansę otrzymać dodatkową gotówkę a także na zwrot jednej trzeciej prowizji pobieranej za udzielenie kredytu. Co więcej, o kredyt konsolidacyjny można ubiegać się wraz z osobą bliską, np. współmałżonkiem, co podwyższa zdolność kredytową i zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Do ubiegania się o kredyt niezbędne są:

  • dowód osobisty
  • umowę kredytów lub pożyczek, które będą podlegały konsolidacji wraz z potwierdzeniem spłaty ostatnich rat
  • zaświadczenie o źródle i wysokości uzyskiwanych dochodów

By uzyskać kredyt należy udać się do najbliższej placówki Eurobanku wraz z potrzebnymi dokumentami. Doradca kredytowy na miejscu ustali zdolność kredytową klienta oraz przedstawi ofertę konsolidacji. Pozostaje jedynie podpisać umowę o kredyt.

Credit Agricole prezentuje interesującą ofertę konsolidacji zadłużenia. Maksymalna kwota kredytu nie może przekraczać 150 000 zł a okres spłaty 10 lat. Oprocentowanie rzeczywiste takiego zobowiązania finansowego jest niewysokie, a klient zyskuje możliwość otrzymania dodatkowej gotówki. Ponadto każdy wnioskodawca może przystąpić do pakietu ubezpieczenia oraz skorzystać z opcji zwiększenia zdolności kredytowej, gdy podpisze umowę o kredyt wraz z osobą bliską. Wymagane dokumenty to:

  • dowód osobisty
  • potwierdzenie uzyskiwanych dochodów
  • oryginalne umowy kredytów lub pożyczek, które aktualnie są spłacane
  • dowód wpłat ostatnich rat

Wniosek o kredyt konsolidacyjny można wysłać online, ponadto osoby zainteresowane mogą również zadzwonić na infolinię i umówić się w placówce banku z doradcą kredytowym.

Alior Bank proponuje konsożyczkę z oprocentowaniem 7,77% do kwoty 200 000 zł wraz z dodatkową gotówką. bank reklamuje się szybką wypłatą środków na konto kredytobiorcy, które mogą zostać przelane nawet w ciągu 24 godzin od momentu podpisania umowy kredytowej. Akceptowanych jest wiele źródeł dochodu, wliczając w to zarówno umowę o dzieło jak i umowę zlecenie. By uzyskać dodatkową gotówkę, minimalna kwota kredytu musi być równa co najmniej 30 000 zł.
Klienci mogą ubiegać się o kredyt konsolidacyjny online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko wypełnić prosty formularz przez internet i poczekać na kontakt z doradcą kredytowym.