logo kasy stefczykaKasa Stefczyka czyli Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa (SKOK) to instytucja pozabankowa będąca jednocześnie największym podmiotem parabankowym w Polsce. Działa w oparciu o ustawę o SKOK-ach uchwaloną w roku 2013 (znowelizowana ustawa z roku 2009). W ofercie tych instytucji finansowych znajdują się zarówno pożyczki i kredyty konsumenckie, jak i lokaty oraz konta bankowe. W roku 2017 na ternie naszego kraju działało 35 spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych.Aktualnie Kasy Stefczyka tworzą: Kasa Centrum, Kasa Unii Lubelskiej oraz Kasa Stefczyka.

Pożyczka konsolidacyjna w Kasie Unii Lubelskiej

W ciągu kilku ostatnich lat konsolidacja kredytów zyskała duża popularność w Polsce. A to za sprawą zalet jakie niesie połączenie kilku zobowiązań finansowych w jeden kredyt oraz atrakcyjnym ofertą konsolidacji. Wiele banków oferuje to rozwiązanie, tym samym odciążając kredytobiorców od płacenia wielu rat wynikających z posiadanego zadłużenia. Podobne intencje wykazuje Kasa Stefczyka, która ma do zaoferowania potencjalnym klientom pożyczki konsolidacyjne.

Pożyczka konsolidacyjna – podstawowe informacje

  • kwota pożyczki wynosi od 10 000 do 200 000 zł
  • okres spłaty to 12 do 120 miesięcy (1-10 lat)
  • RRSO = 22,52%
  • decyzja w sprawie udzielenia pożyczki może zostać podjęta nawet w ciągu 15 minut
  • prosty sposób aplikacji
  • możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel

Dzięki pożyczce konsolidacyjnej w Kasie Stefczyka możemy płacić tylko jedną ratę zamiast kilku wynikających z posiadanych zobowiązań finansowych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną wyjść z zadłużenia. Bowiem wysokość raty pożyczki konsolidacyjnej będzie niższa od sumy dotychczas płaconych. Ponadto zyskują dłuży czas na uregulowanie zobowiązania finansowego.

Ponadto członkowie Kasy Unii Lubelskiej zyskują możliwość obniżenia oprocentowania pożyczki konsolidacyjnej. By uzyskać więcej informacji można skontaktować się z przedstawicielem kredytowym pod numerem telefonu 801 600 100 lub wypełnić formularz online na stronie internetowej Kasy Stefczyka.